2017.04.12,

Wyniki turnieju piłki nożnej halowej o puchar Komendanta Powiatowego PSP

W dniu 7 kwietnia 2017 r. odbył się turniej piłki nożnej halowej o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Zakopanem. Na sali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji w Zakopanem wystąpiło 8 drużyn reprezentujących jednostki OSP oraz KP PSP Zakopane. W wyniku przeprowadzenia meczy grupowych w półfinałach spotkały się 4 zespoły. W pierwszym półfinale drużyna KP PSP Zakopane pokonała OSP Murzasichle 3:2 , natomiast OSP Stasikówka pokonała OSP Rzepiska II 4:0. W finale KP PSP Zakopane uległo drużynę OSP Stasikówka 0:4. W meczu o 3 miejsce OSP Murzasichle pokonało OSP Rzepiska II dopiero po rzutach karnych. Kolejność drużyn turnieju przedstawia się następująco:

1. OSP Stasikówka

2. KP PSP Zakopane

3. OSP Murzasichle

4. OSP Rzepiska II

5. OSP Bukowina Tatrzańska

6. OSP Białka Tatrzańska

7. OSP Stasikówka II

8. OSP Leśnica

Najlepszym strzelcem turnieju został Wiesław Żukowski z OSP Murzasichle a najlepszym bramkarzem Maciej Stasik z OSP Stasikówka.

Wręczenia pucharów i dyplomów dokonał Zastepca Komendanta Powiatowego PSP w Zakopanem mł. bryg. Grzegorz Worwa

Źródło:http://psp.zakopane.pl