Gmina Poronin - strefa mieszkańca

Funkcjonowanie biogazowni rolniczych w Polsce - szkolenia

Informujemy, że w ramach współpracy z Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa nasza organizacja przeprowadzi, począwszy od 12 października br., aż do końca listopada, serię szkoleń/warsztatów dotyczących biogazowni rolniczych.

Szkolenia będą organizowane w kilku regionach kraju, tak aby zainteresowani mogli uczestniczyć w wydarzeniu o najbliższej lokalizacji od miejsca zamieszkania.
 
W formularzu zgłoszeniowym (linki w dalszej części informacji) znajdują się daty i miejscowości, w których odbędą się szkolenia, a dokładny adres miejsca warsztatów oraz  biogazowni (uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość obejrzenia instalacji do produkcji biogazu rolniczego!), w której będzie wizytacja, otrzymają Państwo w mailu po dokonaniu zgłoszenia uczestnictwa w wybranym wydarzeniu.
 
Szkolenia dla uczestników są bezpłatne!
 
7 szkoleń dla grupy docelowej jaką są rolnicy i hodowcy, przetwórcy sektora rolno-spożywczego, deweloperzy i inwestorzy biogazowni rolniczych oraz pracownicy firm zajmujących się biogazowniami rolniczymi. 

REJESTRACJA

3 szkolenia dla przedstawicieli administracji publicznej

REJESTRACJA

Podstawowym celem projektu jest rozpowszechnienie rzetelnych informacji na temat funkcjonowania biogazowni rolniczych, przedstawienie zasad ich działania, aspektów prawnych, procedur administracyjnych oraz kosztów i okresu zwrotu inwestycji, a także możliwych źródeł finansowania tych instalacji.

Zapraszamy do kontaktu:

robert.pogorzelski@upebi.pl

+48 604 190 499

Strony w social mediach:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/uniabiogazu/
Facebook: https://www.facebook.com/uniabiogazu/