Koncert Piotra Szewczyka w ramach cyklu Kultura Na Poziomie
Werandę Wańkówki 14 maja wypełniła muzyka Piotra Szewczyka - podhalańskiego artysty znanego z programów telewizyjnych, a przede wszystkim znakomitego wokalisty i skrzypka, który wystąpił w trio wraz z Leszkiem Szewczykiem i Piotrem Cudzichem.
Było nastrojowo i kameralnie, a całości dopełniał piękny widok na jeszcze wciąż ośnieżone góry.
Wydarzenie odbyło się w ramach Kultury Na Poziomie, cyklu spotkań organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie.